Лип
15

Як відрізнити незайману?

Опубликовано в Знайомства, Любов, Відносини написал admin

Відрізнити незайману в натовпі дівчат практично неможливо. Є звичайно, непрямі ознаки, за якими це можна зробити, але вони поширюються далеко не на всіх дівчат.

Наприклад, незаймані, як правило, сором’язливі і сором’язливі, вони можуть опускати очі при розмовах про секс, намагатися відсісти, якщо ви до неї підсяде занадто близько. Але це характерно для дівчат від природи скромних і отримали суворе виховання (яким прищепили сприйняття сексу як чогось непристойного для обговорення). Жваві, упевнені в собі дівчата – діви так себе не ведуть.

При знайомстві та первинному близькому контакті (обійми, поцілунки) сучасну незайману так само важко розпізнати, адже відсутність сексуального досвіду – не синонім так званої “нецелованності”. А от при переході до інтимних контактів буде легше – навіть впевнена в собі незаймана, швидше за все, не зможе приховати хвилювання (захопленого або боязкого), проявить себе в ніяковості, несправність дій.

Безпосередньо в ліжку відрізнити незайману теж не завжди легко, хіба що знову ж через недосвідченість і безглуздості дій. У багатьох дівчат дівоча пліва від природи відсутня, або вона настільки еластична, що розривається не з першого разу, а пізніше, іноді – тільки при пологах! Звичні біль і кров при першому статевому контакті бувають далеко не у всіх! Та й вузькість піхви залежить від того, наскільки дівчина гнучка, спортивна.

загрузка...

Добавить комментарий