Лип
15

Як розвести чоловіка на гроші?

Опубликовано в Знайомства, Любов, Відносини написал admin

Я – не прихильник подібних методів, але з деякими чоловіками по-іншому не можна. Приємно, коли чоловік дарує для тебе цвіти, подарунки.
Справа навіть не в квітах і подарунках, а головне – це увага, розуміння того, що під час вибору цих речей чоловік думав про тебе.

А коли ти живеш з чоловіком не по любові, де тоді твоя компенсація? Чому тоді ти повинна витрачати на нього свою молодість і свій час?

Розводити на гроші найбільш просто закоханих чоловіків, так само тих, хто “боїться” жіночих сліз. Можна так-же психологічно впливати на чоловіка, сказавши: “Звичайно, тобі ж слабо купити мені те сукні …” або попросту випросити те, що дуже хочеш.

Можна прикинеться, що у тебе депресія, ти не хочеш гуляти, відпочивати, не хочеш сексу. Спостерігаючи за твоїм настроям, чоловік буде готовий на все аби ти не сумувала.

Добре діє і спосіб “блондинки”. Надми погубляй, ласкаво і з благанням подивися йому в очі і попроси грошей на похід за обновками. Але цей спосіб буде діяти якщо на даном етапі у вас дуже-дуже хороші стосунки.

Так само пожалійся йому, що тобі нічого надіти для походу до подруг або скажи, що хочеш влаштується на роботу в інше місто, бо тут мало платять і зовсім не вистачає на життя. Чоловік не захоче далеко відпускати тебе від себе і зробить для тебе все. Добре діє і спільний похід по магазинах, особливо якщо це магазин білизни.

Все ж найвірніший спосіб – це закохати в себе чоловіка. Засліплені прекрасним почуттям вони стають дуже щедрі, не потрібно ніяких умовлянь все само прийде до тебе в руки. На закоханих чоловіків ти витратиш більше часу, вони хочуть більше хочуть ласки, ніжності, вірності, але ти хоча б знаєш, що воно того варто.

загрузка...

Добавить комментарий