Лип
15

Які посібники отримує мати одиначка?

Опубликовано в Юридична консультація написал admin

Які посібники отримує мати одиначка?

Непрацююча мати отримує на кожну дитину, поки їй не виповниться 16 років 1830 рублів. Якщо мати-одиначка – працююча, то допомоги на дитину становить 40% середнього заробітку.

Які ще посібники отримує мати одиначка?

У різних регіонах матерям, які одні виховують дитину, надаються субсидії. Найпоширеніша субсидій являє собою компенсацію певної частини витрат на оплату комунальних платежів. Ця субсидія надається в тому випадку, коли загальний дохід проживають в квартирі не більше встановленого мінімуму.

Діти матерів одиначок отримують харчування в школі безкоштовно. Їм також надаються пільги при оплаті за навчання в музичних, спортивних, художніх, інших школах (у Москві) Діти матерів-одиначок в першу чергу приймаються в дитячий сад і їм також знижується на 50% оплата за утримання дитини в дитячому саду.

Щороку діти матерів-одиначок можуть відправитися на санаторно-курортне лікування або літній табір.


Матерям-одиначкам надається податкове вирахування в 2-му розмірі кожен місяць. За наявності декількох дітей вирахування надають на кожну дитину. Коли жінка одружується, вирахування перестає надаватися. Податковий відрахування по витратах на утримання дитини діє до досягнення дитиною 18 років, а, якщо дитина навчається на денному відділенні, то до 24 років.

загрузка...

Добавить комментарий