Архив для рубрики ‘Товари та Послуги’

Лип
15

Хлебопечка яку вибрати?

Опубликовано в Товари та Послуги

Хлебопечка, вибрати, яку потрібно з безлічі запропонованих в магазині варіантів, практично кожну господиню ставлять в замішання. Однак існує кілька характеристик, що допоможуть зробити правильний вибір.

– Фірма-виробник. Дуже важливо щоб це була марка, що вже має міцні позиції на ринку побутової техніки. Тут працює класичний принцип, дешеве, не може бути хорошим. Можливо, деякий час такий апарат і буде радувати господиню смачними булочками, але знос деталей відбудеться швидко. Крім цього, дешеві китайські моделі можуть бути виготовлені з неякісних матеріалів, здатних давати специфічний присмак продукції.

Читать полностью »

Лип
15

Кухонний комбайн як вибрати?

Опубликовано в Товари та Послуги

Кухонний комбайн це дуже корисна річ для будь-якої господині, оскільки подібна побутова техніка допомагає нарізати, подрібнювати, перекручувати і перемішувати продукти досить швидко і якісно з мінімальними витратами часу.

Однак у будь-якому магазині представлено таке різноманіття техніки, що просто очі розбігаються і для того щоб відповісти на питання про те, кухонний комбайн як вибрати правильно, слід знати основні характеристики і орієнтуватися для чого саме планується його використання.

Читать полностью »

Лип
15

Який лінолеум краще?

Опубликовано в Товари та Послуги

Визначити який лінолеум краще, не так складно, так як у природі існує всього 2 його виду.

– натуральний лінолеум. Виходячи з назви, стає зрозумілим, що це екологічно безпечне покриття, у складі якого немає хімічно активних складових. Так основними компонентами, є щільна крупноячеистая джутова тканина, її, за допомогою спеціальних машин, покривають лінолеумними масою, в основі якої стоїть лляна олія. Оleum lini – так звучить назва цієї олії на латині, саме від нього й пішло сучасне слово «лінолеум».

Читать полностью »

Лип
15

Який краще фотоапарат canon або nikon?

Опубликовано в Товари та Послуги

Однозначно відповісти на питання про те, який краще фотоапарат canon або nikon досить складно, тому як моделі обох фірм досить міцно стоять на світовому ринку з виробництва фотоапаратів. Однак якщо говорити про якість, то варто зауважити той факт, що nikon має більш вузьку спеціалізацію і виробляє в основному, лише оптичну техніку, тоді як canon має досить широкий асортимент і виробництвом фотоапаратів займається порівняно недавно, особливо це стосується професійної оптичної техніки. Правда canon досить активно працює в даному напрямку і тому ставати все більш серйозним конкурентом nikon.

Читать полностью »

Лип
15

Як вибрати електроплиту?

Опубликовано в Товари та Послуги

Вибрати електроплиту не просто. На сьогоднішній день магазини побутової техніки пропонують величезний вибір самих різних моделей електричних плит і з різним набором функцій і за різними цінами.

Перш ніж вибрати електроплиту, потрібно знати, в чому відмінність різних електроплит і на що потрібно звертати увагу.

Читать полностью »

Лип
15

Як купити телевізор?

Опубликовано в Товари та Послуги

В даний час побутова техніка змінюється з дуже великою швидкістю. Всі прагнуть придбати найнадійнішу, сучасну і не дорогу. Перед тим, як ви вирішили купити телевізор, спочатку треба визначитися, де він буде розташовуватися, які функції вам більше потрібні. Що ви більше любите дивитися новини або художні фільми.

Читать полностью »

Лип
15

Який праска вибрати?

Опубликовано в Товари та Послуги

В процесі своєї роботи, будь праска, досить сильно, нагрівається. Внаслідок цього, праска є джерелом підвищеної пожежа небезпеки. Тому, при відповіді на питання про те, який праска вибрати, я б рекомендував виключити з розгляду всі пристрої, виробник яких не вселяє довіру чи попросту не відомий.

Читать полностью »

Лип
15

Яку краще пароварку купити?

Опубликовано в Товари та Послуги

У сучасному світі існує велика безліч техніки. Її стільки на наших кухнях, що часом важко знайти для кожної наступної техніки місце. Адже все потрібно і дуже сильно допомагає господині в будинку.

Особисто на моїй кухні не вистачає пароварки. Дуже хочу купити і останнім часом загорілася ідеєю вибрати ту, яка б виконувала всі мої вимоги. Але і як належить, полізла в інтернет у пошуках кращої пароварки.

Читать полностью »

Лип
15

Як вибрати правильно праску?

Опубликовано в Товари та Послуги

Це питання цікавить практично всіх домогосподарок. Зайшовши в магазин, можна розгубитися від різноманітності та кількості, схожих один на одного прасок. Для правильного вибору праски потрібно враховувати деякі правила

Як вибрати правильно праску? Головне на що потрібно звернути увагу – це потужність праски. Нагрівальний елемент є найголовнішою деталлю праски. Якщо ви вибираєте праска для домашньої прасування, то вам підійде праска з потужністю приблизно 1500 ват

Читать полностью »

Лип
15

Як вибрати дитяче автокрісло?

Опубликовано в Товари та Послуги

Справа в тому, що все залежить від того, що ви хочете від цього автокрісла.
Спочатку потрібно саме в цьому визначитися, а потім вже вирішувати все інше.

Подивіться прайс-листи.

Успіху вам!