Лип
15

Як зайнятися з дівчиною любов’ю?

Опубликовано в Теми для дорослих написал admin

Якщо ви збираєтеся зайнятися любов’ю в перший раз, а інакше мені важко зрозуміти, чому ви про це запитуєте, то вам потрібно мати на увазі, що багато чого буде залежати від дівчини, якщо звичайно вона не незаймана.

Бо завжди у випадку, коли один з партнерів, вступає в інтимний зв’язок вперше, на другого лягає більш серйозна відповідальність.

Якщо ж обидва партнера, займаються сексом в перший раз, то потрібно бути максимально чесними, відкритими, ніжними і турботливими один з одним.

Багато в чому, можна покластися на наші інстинкти, закладені в нас матінкою природою, бо наші пращури вступали в інтимний зв’язок, взагалі не замислюючись, над технікою і нюансами статевого акту.

В цілому, звичайно статевий акт починається з так званої прелюдії, це коли партнери, пестять один одного, стимулюють ерогенні зони на тілі один одного, цілуються і обіймаються.

Цей період може бути як тривалим, так і коротким, все залежить від бажання і особливостей партнерів.

Далі, ви починаєте власне статевий акт, коли ваш статевий член, входить в піхву дівчини,

І рухається в ньому.

Ви повинні пам’ятати наступні моменти, для того щоб увійти в дівчину і вона не відчувала б неприємних відчуттів, потрібно її досить порушити, щоб її кицька виділила достатню кількість мастила.

Далі, чим довше ви можете продовжувати статевий акт, тим краще для дівчини, принаймні, в більшості випадків.

Ну і про оберігання, і від хвороб, і від небажаної вагітності, забувати, теж не варто.

загрузка...

Добавить комментарий