Лип
15

Як правильно подрочить?

Опубликовано в Теми для дорослих написал admin

Мастурбацію, іноді називають моносексом, тобто прирівнюють до сексу, але ви займаєтеся їм, як би без партнера, або партнерки.

Чому як би, зараз поясню.

Справа в тому, що саме по собі механічне стимулювання статевих органів, хоч чоловічих хоч жіночих, навряд чи здатне призводити до оргазму.

Для того щоб збудження наростало, потрібно в думках уявляти собі різні еротичні картини, збуджуючі сцени, і так далі.

А значить нехай уявний партнер, але присутній.

Так от, якщо вважати мастурбацію сексом, то, як і у великому сексі, тут немає чітких правил та інструкцій, як зробити це краще, або приємніше.

Є три основні вимоги:

Це не повинно, заважати іншим людям, це не повинно бути небезпечним для вашого здоров’я, ну і це повинно, приносити вам задоволення.

У разі мастурбації додається ще одна вимога, це не повинно замінювати повноцінне статеве життя.

І так для задоволення першої вимоги, займайтеся мастурбацією, в такому місці, де ні вам ніхто не перешкодить, ні ви нікого не збентежило, і так далі.

Що стосується здоров’я, то тут в першу чергу правила гігієни, до і після мастурбації, так само частота занять, вона не повинна бути високою, це все ж сильне навантаження, на ваш організм, ну і начебто все.

А що стосується задоволення, то тут вам видніше, можете використовувати мастило, для руки, і тому подібні речі, можна для додаткової стимуляції, використовувати картинки, відеоролики, і так далі.

Але головне це ваша фантазія.

загрузка...

Добавить комментарий