Архив для рубрики ‘Суспільство, Політика, ЗМІ’

Лип
15

Коли закінчиться криза?

Опубликовано в Суспільство, Політика, ЗМІ

З економічної точки зору поняття кризи пов’язують з економіескімі циклами у світовій енономіке. Існує 3 види циклів: короткі, середні або їх ще називають циклами Жюгляра, і цикли Кондратьєва або довгі Возний. Глибина кожної кризи залежить від накладення даних циклів один на одного. Взагалі в економічному циклі спостерігається чотири фази: почнемо з підйому. Дана фаза характеризується зростанням виробництва і зниження безробіття в країні. Також тут відзначається низький темп інфляції та вливання інвестицій у виробництво та інформаційну сферу. На зміну підйому приходить пік виробництва. При ньому спостерігається вершина ділової активності в економіці, найнижчий рівень безробіття, але при цьому починає спостерігатися процес перевиробництва. Потім відбувається спад, як на виробництві так і в самій економіці. Тут спостерігається зниження темпів і обсягів виробництва, зростання безробіття. Дану фазу ще називають рецесією. І остання фаза економічного циклу – це “дно”. Тут спостерігається пік зростання безробіття і зниження виробництва. Зазвичай ця фаза нетривала так само як і пік. Тому слід зазначити що при закінченні однієї кризи, на зміну йому прийде інший, але можливо і менше затяжний і небезпечний.

Лип
15

Какнайті спільну мову з підлітком?

Опубликовано в Суспільство, Політика, ЗМІ

Дуже часто дорослим людям важко спілкуватися з молодим поколінням. Чому так відбувається? Ну, по-перше, це може бути викликане розбіжностями. Наприклад, батьки кажуть своєї дочки, що в їх молодість не було такого, що дівчина гуляла по ночах, в клубах, не зрозуміло з ким і що там робила. А дочка суперечить, каже, мовляв, я хочу гуляти, що мені робити вдома, он, всі мої подруги ходять у клуби. Або, наприклад, батькам не подобається вибір одягу своєї дитини, вони вважають, що це занадто відкрита, вульгарна кофта, а дочка вважає, що це модно і красиво. Що ж робити, як переконати дитину стати на бік батьків, послухати їх і зробити так, як вони сказали? Та ніяк. :) Якщо в дитинстві ви дитину надто балували, дозволяючи робити йому все, що йому хочеться, то він буде говорити, мовляв, в дитинстві ви мені все дозволяли, а зараз я, доросла дівчина, повинна робити те, що мені скажуть? З такою точкою зору вони не погоджуватимуться, будуть вважати себе дорослими і мають право самим вибирати шлях. Спробуйте поговорити ні лаючись, а спокійно дізнатися, чи дійсно їй так подобається ходити, чому б їй не бути індивідуальною, а не слідувати всім, і не виділятися. Спробуйте також стати на їх місце, іноді це допомагає. От уявіть, що ви молодий хлопець, хочете слідувати моді, слухати, наприклад, рок-н-рол, носити сережку у вусі.
А вам не дозволяють батьки, бо вважають, що це неправильно. Адже вам це не сподобається? Ви ж не будете все життя робити так, як вам хтось говорить, у вас повинні бути свої бажання, думки, думки та інше. Тоді ви і зрозумієте, що, може бути, немає нічого такого, якщо дочка буде гуляти вночі, тим більше, якщо вона вже доросла. Спробуйте також знайти якийсь компроміс, щоб і дитини свого повністю не обмежувати, і щоб ваше слово щось означало. Навчіться розуміти їх і вислуховувати. І ні в якому разі не потрібно говорити “Я тут старший, і буде так, як я скажу, а твоя думка ніхто не запитує”. Має бути повага, інакше за таке ваші діти взагалі вас зненавидять. Зважайте з ними теж, разом обговорюйте свої проблеми і разом приходьте до вирішення. Удачі вам!!

Лип
15

Суспільство як соціокультурна система?

Опубликовано в Суспільство, Політика, ЗМІ

Суспільство, як соціокультурна система, стало одночасно, і результатом, еволюції людини, і необхідною умовою його подальшого, розвитку.

Перші зачатки суспільства, існували, ще в стародавніх людських зграях, вже там намітилася певна ієрархія, і розподіл, прав і обов’язків. Але ці зачатки, спостерігаються і в зграях тварин, і птахів.

Читать полностью »

Лип
15

Які є форми правління?

Опубликовано в Суспільство, Політика, ЗМІ

Форми правління

Диктатура. Правління одного або декількох людей, які мають необмежену владу. Вперше диктатура виникла в Давньому Римі, де в небезпечних для країни періоди Сенат призначає єдиновладного диктатора.

Комунізм. Політична система, заснована на теоріях К. Маркса і Ф. Енгельса про можливість побудови суспільства, в якому все належить народові і всі користуються рівністю. У комуністичних державах влада, як правило, належить одній людині або невеликій групі осіб.

Читать полностью »

Лип
15

Хто такі гопники?

Опубликовано в Суспільство, Політика, ЗМІ

Гопники – це люди, які ведуть антисоціальний спосіб життя, які займаються, як правило, хуліганством і злодійством.

Гопників дуже легко дізнатися, вони носять кепки, як правило, чорного кольору, фірми «Adidas», олімпійки, спортивні штани, кросівки або найчастіше туфлі. Ще одна особливість гопників це наявність в одній руці барсетки, а в іншій або чоток, або насіння.
Читать полностью »

Лип
15

Чт таке дефолт?

Опубликовано в Суспільство, Політика, ЗМІ

Дефолт це фактично невиплата боргів, яка є наслідком небажання, неможливості позичальника або невиконання певного пункту з кредитного договора.Дефолт (англ. default) дія, яка характеризується небажанням, відсутністю повної можливості, або часткової можливістю юридичної або фізичної особи виконати зобов’язання за борговим угодою. А простіше кажучи – це неповернення запозичених денег.Такой термін як дефолт споріднений поняттю банкрутство, але не варто їх плутати: банкрутство – якесь стан юр. або фіз. особи, в процесі якого є формальне підтвердження про неможливість або часткової можливості виплатити боргові зобов’язання. Звідси випливає що перед банкрутством завжди з’являється дефолт.Термін дефолт в різних джерелах має різне трактування: від простого “невиконання зобов’язань” до багатозначного “закінчення виплати відсотків за цінними паперами, за кредитами, відсотків нарахованих за облігаціями, і також закінчення обслуговування і виплат по боргах “. В основному процес дефолту проходять юридичні особи та комерційні структури, які втратили можливість виплат по боргах. Даними борговими зобов’язаннями є облігації, банківські позики, кредити, заставні, чеки та т.д.Дефолт це найгірше з того що може бути написано у вашій кредитній історії. Якщо у вас як у приватного або юридичної особи був виявлений дефолт, то можливість отримати кредит дорівнює практично нулю. Тому, якщо ви навіть один раз не повернули борг, вам врядли дадуть позику ще раз, навіть якщо ваші справи пішли в гору.Необходімо усвідомлювати, що в результаті формального підтвердження дефолту, тобто банкрутства є загроза можна залишитися без майна. воно буде використано для погашення боргу перед кредиторам. Наприклад, якщо ви не виплатите автокредит, то ви позбудетеся машини на користь кредітора.Существует 2 види дефолтів для фізичних та юридичних осіб: технічний дефолт, це дефолт при якому ви формально порушили умови договорадефолт з обслуговування боргу це прямо не виплата долга.Еще існує третій вид дефолту – суверенний дефолт, він означає неможливість держави повертати долгі.Суверенний дефолт характеризується своєю масштабністю. , У нього є істотна відмінна рисою: дефолт на державному рівні не може спричинити юридичну підтримку держави, тому як держава не в силах допомогти саме собі.

Лип
15

Хто такі хозари?

Опубликовано в Суспільство, Політика, ЗМІ

Хозари – це кочовий тюркомовний народ. Народ хазар утворився шляхом ассімеляціі іраномовного населення, тюркських та фінських племен. У наші дні хозарський мова вважається мертвою мовою, і ніде не використовується.

Хазари поділялися на білі і черних.Названіе «білі хазари» прийшло із за того, що такі хазари були високі і світловолосі, на відміну від їх прямої протилежності – «чорних хазар», які, навпаки, були з темним волоссям, і не відрізнялися високим зростом.

Читать полностью »

Лип
15

Які країни входять до євросоюз?

Опубликовано в Суспільство, Політика, ЗМІ

Доброго дня! Євросоюз включає в себе 27 європейських стран.Сейчас я вам їх перерахую:
Австрія (увійшла до Євросоюзу в 1995 році);
Фінляндія (увійшла до Євросоюзу в тому ж 1995 році);
Швеція (увійшла знову ж в 1995 році);
Бельгія (увійшла до Євросоюзу в 1957 році);
Читать полностью »

Лип
15

Монархія – це добре?

Опубликовано в Суспільство, Політика, ЗМІ

Монархія – вся влада знаходиться в руках однієї людини.
Якщо правильно підібрати країні монарха, то можна досягти куди більшого, ніж з усім політичним апаратом разом узятим.

Основні переваги:

Монарх виховується з самого народження.
Його відразу привчають до відповідальності не тільки за себе і свою родину, а за весь народ і всі землі, які йому належать. Це накладає істотний відбиток на характер, поведінку, мислення.
Читать полностью »

Лип
15

Чому мусульмани не їдять свинину?

Опубликовано в Суспільство, Політика, ЗМІ

Тому що … вважають що свиня брудна тварина!