Архив для рубрики ‘Спорт’

Лип
15

Як краще качати прес?

Опубликовано в Спорт

Розкажу пару вправ, про які я дізнався порівняно недавно. Ці вправи допоможуть краще качати прес, адже м’язи живота тримають всі наші органи, а їх розвиток дуже корисно для організму.

Перша вправа на турніку. Воно легше, але для початківців не надто підійде. В принципі, я помітив таку закономірність: будете брати великі навантаження одразу, прийдете до успіху швидше, адже залізо тягати я вас не змушую. Вам доведеться повиснути на турніку, руки вузьким хватом до себе або від себе, зараз це не принципово. Піднімайте спочатку зігнуті ноги і обов’язково торкайтеся грудей колінами, щоб краще качати прес.

Читать полностью »

Лип
15

Як почати бігати?

Опубликовано в Спорт

Як почати бігати?

Біг – це один із найпопулярніших видів спорту серед людей різного віку. Деякі хочуть почати бігати, щоб позбутися зайвих кілограмів, деякі, щоб поліпшити своє фізичне здоров’я. Думаю, кожен з нас хоч раз у житті прокидався з думкою про те, що пора і мені починати бігати. Особливо часто ці думки приходять навесні, коли сонечко пригріває землю і хочеться якомога більше часу проводити на повітрі. Але як же правильно підійти до цього питання, щоб виник порив не пройшов?

Читать полностью »

Лип
15

Як точити ковзани?

Опубликовано в Спорт

Для того, щоб точити ковзани, ось відеопрезентація:
www.youtube.com/watch?v=6P8MJbTVT_I31 Січня. 2012 р

Подивіться, можливо це вам може допомогти.

Успіху вам!

Лип
15

Як навчиться кататися на гірських лижах?

Опубликовано в Спорт

Це досить підступне питання. Справа в тому, що спочатку потрібно взагалі навчитися кататися на лижах, а потім вже думати про те, як кататися на гірських лижах.

Можу розповісти, що пам’ятаю особисто я з уроків фізкультури. Нас спочатку вчили стояти на лижах. Тобто, лижі повинні строго перебувати паралельно один від одного. Далі, потрібно навчитися ходити, саме ходити на лижах. При цьому, потрібно стежити за тим, щоб лижі не наїжджали один на одного. А інакше можете заплутатися і навернутися. Добре, якщо просто впадете, а ну, якщо зламаєте ноги або руки, тоді біда буде велика. Тому, спочатку потрібно навчитися ходити на лижах, щоб потім згодом триматися не тільки на ногах, але й тримати лижі строго паралельно один до одного.

Читать полностью »

Лип
15

Як збільшити число підтягувань?

Опубликовано в Спорт

Пам’ятаю сам захоплювався турніком і мене цікавило саме збільшення числа підтягувань за один підхід. Хотілося вразити всіх своїх друзів тим, що я вмію багато разів робити цю вправу.

Бачте, турнік – це неминучі мозолі. Ніякі рукавички вас від цього не врятують, хоча можете спробувати. Все ж, перший час не так боляче буде підтягуватися. Отже, підтягуватися потрібно кожен день, але не весь день поспіль.

Читать полностью »

Лип
15

Як накачати руки в домашніх умовах?

Опубликовано в Спорт

Звичайно, накачати руки в домашніх умовах можна, от тільки це займе у вас більше часу, ніж в тренажерному залі. І варто задуматися, чи буде ваше тіло виглядати привабливо в цілому, якщо тільки руки будуть накачени, а все інше ніяк не зміниться. Так чи інакше, я розповім вам про це.

Читать полностью »

Лип
15

Як швидко накачати біцепси?

Опубликовано в Спорт

Існує сила-силенна способів накачати біцепси. Гантелі, гирі, турніки і т.д. Кожен засіб ефективно по своєму. Але особисто моя думка, так працювати з власною вагою куди краще ніж тягати щось. Тому турнік)

Лип
15

Як качати м’язи?

Опубликовано в Спорт

Перед тим як почати займатися в домашніх умовах вправами, які качають м’язи, необхідно задуматися, а чи підготовлений ваш організм до прийняття таких навантажень. Для підготовки організму, потрібно почати з занять вранці, хоча б для початку з зарядки, яка займає за часом близько п’ятнадцяти хвилин, але сприяє зміцненню м’язів. Біг вранці призводить до пробудження м’язів, а вечорами біг тонізує їх. Після того, як ви почнете відчувати комфорт при виконанні даного виду навантажень, тоді можна починати виконання більш серйозних навантажень, до яких відносяться: присідання, віджимання і прес. При заняттях можна качати м’язи застосовуючи гирі, гантелі, еспандери і т.д. У процесі виконання вправ потрібно робити перерви невеликі для закріплення вправи. Постійне заняття такими навантаженнями збільшать м’язову масу. При виконанні вправ близько двох тижнів, м’язова маса значно не збільшиться, але ви відразу відчуєте підняття тонусу, збільшення працездатності і зміцнення здоров’я. Але займаючись постійно вправами, через певний час ви станете помічати зміни у фігурі, помітите поява м’язів. Тому в домашніх умовах, можна домогтися таких результатів у фігурі, про яку ви мріяли.

Читать полностью »

Лип
15

Як накачати бічні м’язи преса?

Опубликовано в Спорт

Просто зробити кубики на пресі може кожен, хто займається хоча б півроку активно, а от накачати бічні м’язи преса – найважче, адже розвиваються вони довго і знехотя.

Чому так відбувається? У житті ми часто согінаемся, але рідко гнемо свій тулуб в бік, отже, м’язи в цій частині зазвичай нерозвинені. Погодьтеся, навіть у школі прес роблять тільки рівно вперед і жодного разу в бік.

Читать полностью »

Лип
15

Як почати бігати вранці?

Опубликовано в Спорт

Повинна бути величезна сила волі, щоб почати бігати вранці. Я сам багато разів намагався займатися цим і мій максимум – це три тижні постійного бігу вранці. Хочу сказати, що погода – не перешкода для ранкового бігу. Якщо ви думаєте, що сніг або дощ можуть перешкодити, забудьте про біг. Я бігав у тридцятиградусний мороз і в страшну грозу. Хочу зауважити, жодного разу не прохолов і навіть не став кашляти, причина в тому, що поки організм в русі, захворіти він не може.

Читать полностью »