Архив для рубрики ‘Робота, Кар’єра’

Лип
15

Як вести переговори?

Опубликовано в Робота, Кар'єра

Автор питання не уточнив – ділові переговори або при прийомі на роботу, або ще які, дипломатичні, наприклад. Зупинюся на тих моментах, які здаються мені значущими в будь-якій сфері і на будь-якому рівні.

Перше – це предмет переговорів. Заздалегідь для себе потрібно визначити позиції, з якими Ви йдете на них, що Ви хочете заявити, що почути, і чого в підсумку домогтися. Для впевненості проговорити те, що вважаєте найбільш важливим, сформулювати це коротко і ємко, будь це розповідь про себе на співбесіді, про свій бізнес або те, що Ви хочете запропонувати своєму партнерові по переговорах.

Читать полностью »

Лип
15

Як прошити документи?

Опубликовано в Робота, Кар'єра

Покроково розповім як прошивати дукументи)))

Щоб правильно прошити ваші документи, вам буде необхідно зробити наступні дії в певній послідовності:

 • уберают, скріпки та інші скріплення з аркушів документів.))
 • акуратно в потрібній черговості складаємо листи, які будуть прошиваться, вирівнюємо їх, не забуваємо перевірити нумерацію.))
 • Вооружівшесь шилом або, якщо кількість аркушів не велике, прошивочно голку і по лівому полю документа, зробимо відступ порядком 1.5 см від текстової частини, проробляємо три наскрізних отверстія.Отверстія повинні бути вертикальними щодо нижньої частини документа, а відстань між кожним з них – не менше трьох сантиметрів щодо центральної частини аркуша.))
 • відрізаємо нитку порядком сімдесяти сантиметрів.))
 • Для зручності прошивальні отвори надалі пронумеруємо як “1″, “2″, “3″ зверху вниз.))
 • Далі, намагаючись не змістити листи, протягуємо голку через отвір “2″, залишивши один з кінців нитки з тильного боку і стежачи за тим, що б він був на цьому місці до закінчення прошивки))
 • Потім з лицьового боку протягуємо голку через отвір “1″))
 • І тепер наша голка перебувати з задньої сторони аркушів, знову протягуємо її через отвір “3″))
 • потім з лицьового боку прово% D
  0? Їм через отвір “2″ так, що б голка з ниткою знову виявилася з тильного боку аркушів))
 • Тепер обидва кінці нашої нитки находяться з тильного боку аркушів, протягнуті через отвори “2″ і “3″))
 • Зав’язуємо вузол, відрізаємо зайві кінці залишивши сантиметрів шість сім, для подальшого наклеювання лисиця з печаткою))
 • Читать полностью »

  Лип
  15

  Як організувати відділ?

  Опубликовано в Робота, Кар'єра

  Існує ряд корисних порад щодо організації роботи відділу. Їх ми нижче і розглянемо.

  Уявімо таку ситуацію, фірма має потребу в підрозділі, і дала завдання створити відділ і організувати його роботу. Це завдання не з легкіх.Потому, що саме від вас залежить, яке буде якість і продуктивність праці ваших співробітників, а найважливіше успіх вашого відділу і фірми в цілому.

  Читать полностью »

  Лип
  15

  Як робити портфоліо?

  Опубликовано в Робота, Кар'єра

  Перш ніж робити портфоліо, слід дізнатися, а куди ви збираєтеся його виставити. У наш час портфоліо часто робиться для інтернету, виходить, що для кожного сайту ви можете зробити окреме.

  Визначтеся зі специфікою сайту, щоб робити портфоліо. Приміром, існує сайт фрілансерів, який заточений під копірайтерів. Тут портфоліо, що містить дизайнерські ваші роботи або написані вами програми, ніхто переглядати не буде. Краще чи взагалі не робити тут нічого, або виставити тільки свої тексти, розраховуючи на пропозиції роботи.

  Читать полностью »

  Лип
  15

  Як заробити на машині?

  Опубликовано в Робота, Кар'єра

  Ну що ж, це дійсно каверзне запитання, але поміркуємо на цю тему.

  Отже, як же можна заробити на машині? Завжди, як людина живе на землі, йому хотілося чогось нового, чогось незвичайного. Що б не говорили ті, хто підтримує комунізм, соціалізм та інші подібні бредні, але скільки людство живе на землі, стільки й існують гроші. Не важливо в якому вигляді вони існують, важливо те, що існують взагалі. Нехай це міна солі на борошно, міна прикрас, але все це все одно гроші, бо гроші – це еквівалент праці, який витрачається на певну дію.

  Читать полностью »

  Лип
  15

  Як заробляти 1000 рублів на день?

  Опубликовано в Робота, Кар'єра

  Можу запропонувати вам тільки роботу копірайтером, адже сам я останнім часом тільки так і заробляю.

  Щоб заробляти 1000 рублів на день, слід писати багато і зі змістом, але найчастіше це не так. Самі посудіть, якщо за тисячу написаних знаків вам будуть платити десять рублів, то написати вам потрібно рівно 100 тисяч за день, а це приблизно 10-12 годин роботи початківця копірайтера. Отже, потрібно шукати більш високооплачувану роботу. Навіть 20 рублів за тисячу вже будуть прийнятною ціною, так як 50 тисяч – це 5-6 годин роботи в день. Знову ж все тут залежить тільки від вашого досвіду.

  Читать полностью »

  Лип
  15

  Як заробити в Москві?

  Опубликовано в Робота, Кар'єра

  В принципі заробити в Москві можна різними способами, так як місто цей величезний, а чим більше людей, тим більше і різноплановою роботи.

  У Москві є абсолютно всі види діяльності, виключаючи якісь екзотичні і не призначені для міста аспекти. Приміром, фермерське господарство в цьому місті не дозволять відкрити, але це не означає, що фермер заробити в Москві не зможе.

  Читать полностью »

  Лип
  15

  Як влаштуватися в гибдд?

  Опубликовано в Робота, Кар'єра

  Проведені і розрекламовані скорочення торкнулися далеко не всіх і не скрізь. Влаштуватися на роботу цілком можливо, за умови служби в армії чи навчанні в соответствуюзіх навчальних закладах.

  Також непогано мати рекомендації співробітників цікавить підрозділи, а прейскурант необхідних довідок і паперів Вам оголосять у відділі кадрів (характеристика з колишнього місця роботи / навчання, довідка про відсутність судимості на себе і на близьких родичів, медсправка та інші).

  Читать полностью »

  Лип
  15

  Як підготуватися до співбесіди?

  Опубликовано в Робота, Кар'єра

  Як правильно підготуватися до співбесіди.

  Перш ніж бігти на співбесіду, до нього потрібно добре підготуватися. Заздалегідь підготувавшись, ваші шанси, будуть значно збільшені на отримання бажаної посади. Ваше завдання полягає в тому, щоб після розмови з роботодавцем, а вас склалася гарне враження, і йому хотілось, з безлічі кандидатів обрали саме вас.

  Читать полностью »

  Лип
  15

  Як відповідати на питання на співбесіді?

  Опубликовано в Робота, Кар'єра

  Головне розуміти схему співбесіди і зустрічей про прийом на роботу. Будь-який роботодавець хоче брати на роботу тільки кращих кандидатів: самих ініціативних, найосвіченіших (я маю на увазі не наявність диплома МДУ, а досвідченість і хороші знання своєї спеціальності), самих юморних, найбільш відповідальних і чесних і т.д. Будь здобувач хоче отримати роботу в кращій компанії, на кращий оклад, на кращих умовах. Це нормально. Каверзні і проблематика пошуку роботи полягає саме в різних критеріях оцінки цього «найкращого».

  Читать полностью »