Архив для рубрики ‘Освіта’

Лип
15

Як захистити диплом?

Опубликовано в Освіта

Для захисту диплома необхідна в першу чергу сама дипломна робота або проект.

Якщо ви самі писали ваш проект, то труднощів не повинно виникнути взагалі. Ви знаєте свою роботу і свій предмет дослідження краще, ніж всі викладачі і вся дипломна комісія разом узяті.

Читать полностью »

Лип
15

кагда здавати іспити

Опубликовано в Освіта

Шкільні іспити в травні або на початку червня. Конкретні дати по здачі того чи іншого іспиту встановлюються наказом Міністерства Освіти і Науки Російської Федерації.
Студентські іспити в кожному вузі по-різному. Це потрібно уточнювати в конкретному університеті. Іспити після закінчення семестру. Зазвичай, взимку і влітку. Взимку – в січні. Влітку – в червні або липні. Деякі іспити можна здавати достроково, тоді дати іспитів переносяться. Перездачі теж можуть бути кожного разу по-різному. Перездачі бувають і восени. У заочників сесія може бути і навесні. Державні іспити теж бувають у різних вузах по-різному. Навіть в одному вузі державні іспити з різних предметів можуть бути в різний час. Тому потрібно дізнаватися про певне навчальний заклад, коли там здають іспити. Можна туди зателефонувати і все розпитати докладно.

Читать полностью »

Лип
15

Які є бібліотеки?

Опубликовано в Освіта

Бібліотеки призначені для організованого зберігання книжок, відеозаписів, газет, журналів тощо для збереження примірників, для доступності читачів. Зберігали ще глиняні таблички, папіруси. Бібліотеки можна поділити за обсягом що зберігається фонду, призначенням, специфікою, бюджетом.

Читать полностью »

Лип
15

Які документи потрібні для вступу?

Опубликовано в Освіта

Традиційно, документи для вступу до вищих навчальних закладів Росії подаються до 15 липня. Але зарахування відбувається тільки середині або в кінці серпня. У папці майбутнього студента мають бути:
– Паспорт, який, у випадку втрати, може замінити довідка з паспортного столу. (2 або 3 копії головної сторінки та прописка)

Читать полностью »

Лип
15

Які іспити на юриста?

Опубликовано в Освіта

Для того щоб вступити на юридичний факультет будь-якого ВНЗ, Вам буде необхідно пройти вступні випробування з наступних дисциплін або по них же надати результати ЄДІ.

1 Російська мова, в одних випадках пишуть диктант, а в інших твір.

2. Історію батьківщини, можуть брати як з початку утворення Київської Русі, так і тільки ХХвека.

Читать полностью »

Лип
15

Як вчинити в фсб?

Опубликовано в Освіта

Треба йти до Академії ФСБ. Їх чотири в Росії – у Москві, Голіцина, Калінінграді та Хабаровську.

Але потрібно зібрати всі довідки, бути придатним до служби в армії, не мати судимих ролственніков і скласти вступні іспити.

Якщо не скласти фізкультуру – то від інших іспитів відсторонюється і йде непри.

Лип
15

Як дитини влаштувати в школу?

Опубликовано в Освіта

Зазвичай запис в перший клас починається з першого квітня. Документи, представлені батьками, реєструються через секретаріат загальноосвітнього закладу в журналі прийому заяв до першого класу. Після реєстрації заяви заявнику видається документ, що містить таку інформацію: вхідний номер заяви про прийом до загальноосвітньої установи; перелік представлених документів і відмітка про їх отримання, завірена підписом секретаря або відповідального за прийом документів і печаткою загальноосвітнього закладу; відомості про терміни повідомлення про зарахування в перший клас; контактні телефони для отримання інформації; телефон органу управління освітою, що є засновником.

Читать полностью »

Лип
15

Які іспити здавати на лікаря?

Опубликовано в Освіта

Як правило, все залежить від обраного ВНЗ. ВВ більшості випадків обов’язковими є такі предмети: російська мова, біологія і хімія. У деяких випадках до цих предметів додається математика.

Лип
15

Що таке туризм?

Опубликовано в Освіта

Туризм є подорожжю з рекреаційними цілями, для відпочинку чи бізнес-цілей. Всесвітня туристична організація дає таке визначення туристів, “подорожуючих і здійснюють перебування в місцях за межами їх звичайного середовища на термін не більше одного року для відпочинку, бізнесу та інших цілей».

Читать полностью »

Лип
15

Як правильно розмовляти?

Опубликовано в Освіта

Для того, щоб навчитися правильно розмовляти, треба стежити за своєю мовою і підвищувати свій словниковий запас.

перше, треба привчити себе багато і з задоволенням читати. Саме література збагачує нашу мову як ніщо інше! Якщо в тексті вам зустрічаються незнайомі слова, має сенс подивитися їх значення в тлумачному словнику, а може навіть і виписати в спеціальний зошит, заведену для таких випадків. Поступово запам’ятовуючи технічну, професійну і будь-яку специфічну лексику, ви будете вільніше почувати себе в спілкуванні з співрозмовниками самого різного інтелектуального рівня.

Читать полностью »