Архив для рубрики ‘Мистецтво та Культура’

Лип
15

Як роблять мультфільми?

Опубликовано в Мистецтво та Культура

Спочатку мультфільми зображувалися і прорисовувалися вручну і це займало величезний період часу. На даний момент більшість мультфільмів створюються на комп’ютері, через спеціальні програми. Пишеться сценарій, створюються образи героїв. Творці продумують кожну деталь – діалоги, фон і т. д. Причому у глядача повинно виникати відчуття реалістичності. Начерки малюнків, зроблені головним художником, скануються на комп’ютер і вже там обробляються. Персонажі промальовувалися остаточно і створюється ефект жвавості – шляхом програм створюється скелет персонажа, риси обличчя, опрацьовується збіг звуків діалогу з рухами рота. Іноді цей процес може зайняти кілька місяців і вимагає від аніматора посиленої уваги. Окремо від персонажів і інших деталей створюється фон. По закінченні створення на нього переносяться самі персонажі. Після вбудовується звукова доріжка, на яку записані всі діалоги, шуми і музичний супровід.

Читать полностью »

Лип
15

Як намалювати принцесу?

Опубликовано в Мистецтво та Культура

Будь дівчинка мріє навчитися малювати принцесу, щоб зображати її в різних вбраннях і різних життєвих ситуаціях: на балу, в кареті і т.д.

Також можна намалювати принцесу без наряду, а численні сукні

для принцеси малювати окремо. Вийти свого роду іграшка-одевалка, яку так люблять багато дівчатка.

Читать полностью »

Лип
15

Як намалювати снігуроньку?

Опубликовано в Мистецтво та Культура

Намалювати снігуроньку простіше простого, якщо ви хоч трохи знайомі з пропорціями людського тіла. По суті, вам навіть не обов’язково добре малювати людське тіло, щоб намалювати снігуроньку! Якщо ви пам’ятаєте снігуроньку, то побачите, що всі її тіло приховує довге в підлогу (або максимум по коліно) пальто.

Читать полностью »

Лип
15

Як навчитися грати на гітарі самому?

Опубликовано в Мистецтво та Культура

Для того, щоб навчитися грати на гітарі самому, слід вибрати гітару.
Це може бути акустичний інструмент, а може бути електрогітара. Враховуйте той факт, що на акустичній струни розташовуються на більше відстані, ніж на електрогітарі, струни якої, безумовно, м’якше і податливі.

Читать полностью »

Лип
15

Як зіграти на гітарі пісню?

Опубликовано в Мистецтво та Культура

Для початку потрібно розібратися з основними акордами цієї пісні. Зазвичай в нескладних композиціях їх 4-5 штук. Для більш менш стерпним гри на гітарі вам знадобиться вивчити положення пальців на грифі для наступних акордів: Am, Dm, C, E, Em, D, G. Чим довше ви будете практикуватися, тим більше інших акордів ви вивчите і, отже, тим більше пісень ви зможете зіграти. Це тільки на перший погляд складно. Але з плином часу ви зрозумієте, що це не тільки нескладне заняття, а й справа, що приносить максимум позитивних емоцій і вражень.

Читать полностью »

Лип
15

Як навчитися малювати людини?

Опубликовано в Мистецтво та Культура

1 компонуйте голову людини аж ніяк не забувайте щодо шиї одно не забороняється разом з плечима на площині листа на догоду кому пошуку основних пропорційних співвідношень гора ширини використовуємо судження да перевіряємо себе 2 знаходимо основні обсяги голови шиї плечового пояса окомір працює на повну силу перевіряйте приманка дії неабияк мало 3 тепер згадуємо попередні уроки згадуйте в дусі всі ми малювали разом з вами кубик далі геометричні фігури раптом робили вправи на догоду кому розвитку логічного мислення тепер дивіться до нами аж ніяк не страшну індивідуальність вірніше його глава перед нами вид величина рівним чином аж ніяк не сильніше того він аж ніяк не кусається жартую на цьому етапі головний людини на нас невоодушевленний річ зараз постарайтеся поспостерігати після цим обсягом рівним чином перенести село цей величина протягом дотепність аркуша як вийде простий давайте подивимося скільки всі ми зможе негайно виконувати тільки починайте ніяк не разом з деталей однак разом з основних обсягів да площин досить основних аж ніяк не дробіть форму аж ніяк не вимальовується глазики рівним чином вії їх безотлагатель?% B
Dо немає звичайно можете попередити свою натуру скільки швидше тільки вона далеко не побачить того скільки з вас очікує одно аж ніяк не вигукне ой тільки здатний цього аж ніяк не досить не забувайте в міркуванні тривимірному зображенні форми ви ніяк не малюєте плоску картинку відчуйте як ніби величина наприклад куля потиличної частини голови загортається протягом проміжок відчуйте конструкцію форми зовнішній частині на цьому допоможуть видимі виступаючі частини скелета а невидимі дозволительно ризикувати проаналізувати безпричинно спробуйте мені мати потребу відати також вам на першу черговість потребувати осмислити самим начебто ви можете спостерігати конструкцію цього обсягу і скільки разів пишу ось невідкладно далеко не чекайте манни небесної разом з неба одно малюйте.

Читать полностью »

Лип
15

Як грають на ксилофоні?

Опубликовано в Мистецтво та Культура

Ксилофон-це музичний інструмент, що складається з ряду металевих пластинок, різних за звучанням. Грають на ксилофоні дерев’яними молоточками, вдаряючи ними по пластинках. Також, як на будь-якому інструменті, щоб навчитися грати на ксилофоні, потрібно, для початку, вивчити нотну грамоту.

Лип
15

Як малювати коня олівцем?

Опубликовано в Мистецтво та Культура

Вміти малювати коня олівцем досить складно і вимагає чималих навичок і досвіду. Особливо важко малювати це тварина в русі, так як малюнок повинен відображати всю граціозність і витонченість коні.

Щоб правильно намалювати коня олівцем, необхідно робити це поетапно. Для початку можна намалювати прямокутник, який буде визначати розмір тулуба коня. У прямокутнику зобразити три кола. З них два кола повинні бути однаковими за розміром, а третє коло в два рази менше. Всі три кола з’єднати олівцем плавними лініями. Близько кола, який надалі буде головою тварини, намалювати ще одну невелику окружність для мордочки коні. Обидва цих кола з’єднати плавними лініями, надавши їм форму кінської голови і носа. Потім, від однієї з великих кіл намалювати вниз дві вигнуті лінії – це будуть майбутні задні ноги. А передні ноги від іншої окружності зображують олівцем у вигляді прямих ліній. На майбутньої голові можна позначити контури вух, які будуть схожі на крапельки з направленими вгору гострими кінцями і частина гриви. Щоб намалювати коня олівцем правильно, необхідно враховувати, що далекі ноги малюють трохи коротше ближніх. Кінські копита зображуються у вигляді маленьких трикутників. Потім слід олівцем намітити продовження гриви, чубок і хвіст майбутньої коні. У висновку олівцем необхідно чітко промальовувати всі лінії. Слід намалювати очі, густу гриву і чубок коня. Всі зайві і непотрібні лінії стерти гумкою.

Читать полностью »

Лип
15

Як малювати голову?

Опубликовано в Мистецтво та Культура

Почніть малювати з великого кола. Розділіть його на три частини по горизонталі, і проведіть вертикальну центральну лінію. Не турбуйтеся, якщо третини вийшли неоднаковими.

Продовжіть вертикальну риску за коло. Довжина цього відрізка повинна дорівнювати висоті третьої третини. На кінці намалюйте коротку горизонтальну риску. Ця риска буде підборіддям, так що слідкуйте, щоб вона не була точкою, інакше підборіддям буде острим.Ізмененіе відстані цієї риси від кола – один із способів змінити риси обличчя. Далі, малюємо дві тонкі діагональні лінії. Вони повинні бути дотичними до сторін кола і проходити через краї майбутнього підборіддя

Читать полностью »

Лип
15

Як грати перебором на гітарі?

Опубликовано в Мистецтво та Культура

Грати на гітарі перебором, не так вже й складно, головне навчиться, щоб довести це вміння до автоматизму.

Існує кілька варіантів перебору, і використовуються вони в різних творах.

І так, ви взяли акорд лівою рукою, і тепер правою починаєте грати.

Читать полностью »