Архив для рубрики ‘Міста і Країни’

Лип
15

Як дістатися до Краснодара?

Опубликовано в Міста і Країни

Краснодар – це великий транспотний вузол на півдні країни. Через Краснодар проходять залізничні колії як з боку Москви, так і України, Уралу, Сибіру, Поволжя, Півночі.

Крупний аеропорт приймає літаки практично з усіх куточків країни та зарубіжжя.

Читать полностью »

Лип
15

Муром як доїхати?

Опубликовано в Міста і Країни

Було б бажано, якби ви вказали пункт з якого хочете поїхати в Муром. Найпростіший і дешевий спосіб-це дістатися до Мурома поїздом, якщо ж у вашому місті немає ні залізничного вокзалу, ні залізничної станції, то другим найпростішим способом є особистий автомобіль, хоч і ви і витратитеся на бензин, але зате доїдете з комфортом і без тряски . Якщо ж особистого автомобіля немає, то можливо варто задуматися про виклик таксі. Даний спосіб пересування є найдорожчим, тому обов’язково подумайте перш ніж їхати на таксі в інше місто. Ну а якщо ж грошей на таксі не вистачає, а до Мурома не надто далеко, то можливо ви зможете проїхати в місто на велосипеді.

Лип
15

Як доїхати до Калінінграда?

Опубликовано в Міста і Країни

Доїхати до Калінінграда, що є Російським анклавом, простіше на поїзді з Білоруського вокзалу. Поїзд фірмовий, “Янтар”, з радянських часів так ходить. Вся різниця в тому, що проходить тепер по “чужий” території – через Литву. З Росією вже давно укладено угоду, за якою поїзд слід через територію Литви з мінімальними зупинками і затримками, а головне, Російським громадянам не потрібно оформляти транзитні візи. Найпростіше – на літаку, це як всередині Росії. Ну, а якщо вам приперло на машині, будьте люб’язні оформити відповідні документи. І через Білорусію проїхати – потрібно страховку на машину оформити, і транзитне мито заплатити, а Литва = це взагалі Євросоюз.

Лип
15

У якій країні гора Еверест?

Опубликовано в Міста і Країни

Джомолунгма, більш відома як Еверест, є найвищою горою на земній кулі.
Вона знаходиться у Великих Гімалаях, на кордоні Китаю і Непалу. Офіційно її висота становить вісім тисяч вісімсот сорок вісім метрів над рівнем моря. Саме ця висота зафіксована у всіх підручниках, і довідкових джерелах так само як і в географічних атласах.

Читать полностью »

Лип
15

Які моря омивають Африку?

Опубликовано в Міста і Країни

Африка практично з усіх боків омивається морями і океанами: на півночі цю роль виконує Середземне море, східну і північно-східну частину цього континенту омиває Індійський океан і Червоне море, ну а на заході з цими обов’язками справляється Атлантичним океаном.

Лип
15

Кіров як доїхати?

Опубликовано в Міста і Країни

У місто Кіров знаходиться в Російській федерації можна доїхати по автомагістралі: автомобілем, мотоциклом, велосипедом або ж на скейті, роликах. Так само можемо скористатися Літаком або вертольотом, дирижаблем, повітряною кулею – що б дістатися туди по повітрю. Можна ще по річці вятка доплисти на: човні, катері, кораблі, яхті, шхуні, баркасі та інших суднах які можуть проплисти по річці.

Лип
15

Патріарші Ставки як дістатися?

Опубликовано в Міста і Країни

дістатися до “Патріарші пруди” в Москві можна наступним маршрутом: від ст. метро Маяковська пройти по вул. Б. Садовій повз саду “Акваріум” до вул. М. Бронній, повернути ліворуч; від ст метро Тверська йти до вул Б. Бронній в напрямку убування номерів до вул М. Бронній, потім повернути праворуч.

Лип
15

Як дістатися до Пулково?

Опубликовано в Міста і Країни

Від станції метро «Московська» (синя гілка) ходить автобус номер 39.

Лип
15

Як дістатися до Одинцово?

Опубликовано в Міста і Країни

Місто Одинцово розташований в Москвоской області. Місто розташоване в семи кілометрах до Заходу від Московської кільцевої автомобільної дороги. Через сам місто проходить Можайское шосе. У місті є залізнична станція. Пожтому дістатися можна на машині, автобусі або приміськими поїздами. Машиною: виїхати на Кутузовський проспект, а потім на Можайское шосе. Перетнути МКАД. На розвилці Мінського і Можайського шосе повернути праворуч – вгору на естакаду.
І через 1 кілометр Вас зустрічатиме герб міста.

Читать полностью »

Лип
15

Як доїхати до пташиного ринку?

Опубликовано в Міста і Країни

Пташиний ринок давно переїхав з свого історичного місця в центрі Москви за МКАД. Їхати туди можна на маршрутних мікроавтобусах (на них так і написано – пташиний ринок) від метро Кузьминки.