Архив для рубрики ‘Краса і Здоров’я’

Лип
15

Як позбутися зубних каменів?

Опубликовано в Краса і Здоров'я

З метою позбутися від зубних каменів, вам слід сходити до стоматолога. Самостійно видаляти дані нарости на ваших зубах можна, це призведе до негайного руйнування емалі, потім боляче буде пити гаряче або їсти морозиво.

Самостійно ви можете не позбутися зубних каменів, а зрозуміти причини появи і боротися з ними. Подумайте, чому камінь з’являється?

Читать полностью »

Лип
15

Як виглядає лишай?

Опубликовано в Краса і Здоров'я

Лишай виглядає у вигляді бульбашок, які утворюються на шкірі. У бульбашках бактерії знаходяться.

Міцного вам здоров’я!

Лип
15

Як прибрати складки на спині?

Опубликовано в Краса і Здоров'я

У наш час для багатьох гостро стоїть проблема повноти. Зокрема безсторонньо виглядають складки на спині в області лопаток і попереку. До яких тільки методів не вдаються, щоб скинути зайві кілограми!

Важко зробити вибір з величезної кількості дієт. При цьому потрібно пам’ятати про те, що жир – це «не згорілі» калорії. Так, півкіло жиру прирівнюється до 3-4 тис. калорій. Тому, вибираючи для себе дієту, зверніть увагу на її калорійність. До того ж не забудьте про те, що калорії при надходженні в організм витрачаються не відразу, зате швидко накопичуються. Також важливо, щоб між надходженням і витратою калорій існував баланс.

Читать полностью »

Лип
15

Як приймати пивні дріжджі?

Опубликовано в Краса і Здоров'я

Пивні дріжджі являє собою вид грибів, вони містять елементи, які прискорюють процеси окислення і бродіння.

Пивні дріжджі корисні для здоров’я, оскільки сприяють нормальному обміну речовин, покращують роботу шлунка і кишечника.

Приймати пивні дріжджі потрібно залежно від загального стану

Читать полностью »

Лип
15

Як позбутися від кошмарів?

Опубликовано в Краса і Здоров'я

Кошмари найчастіше сняться людям, які несуть на своїх плечах дуже багато проблем. Це можуть бути як проблеми на роботі, так і проблеми в сім’ї, переживання за які або невирішені питання. Сильна перевтома або емоційне напруження теж можуть бути причиною нічних кошмарів. Можуть давати про себе знати стресові ситуації, які Ви пережили раніше. Від усього цього негативу виснажується наша нервова система, настає депресія, апатія, підвищена тривожність. Це все не залишає нас і під час сну, виражається в кошмарах, які нам сняться, в той час коли організм повинен відпочивати і набиратися сил.

Читать полностью »

Лип
15

Чому хочеться солоного?

Опубликовано в Краса і Здоров'я

Відразу ж виникає запитання у відповідь: «А Ви, випадком, не вагітні?» Бажання з’їсти чогось солоненького – одна з ознак вагітності жінки, так як в цьому стані у неї в організмі відчувається гостра нестача мінеральних солей і вітамінів.

Хочуть солоного не тільки вагітні жінки, а й невагітні, а також чоловіки і навіть діти.

Читать полностью »

Лип
15

Як лікувати мозолі на ногах?

Опубликовано в Краса і Здоров'я

Від носіння незручного або неправильно підібраного взуття, на наших ногах можуть з’явитися мозолі. Якщо деякі види мозолів нам не доставляють дискомфорт, то деякі з них ще як болять, доставляючи тим самим велику незручність. Такі мозолі обов’язково потрібно лікувати

Читать полностью »

Лип
15

Як зупинити кров з носа?

Опубликовано в Краса і Здоров'я

Зазвичай причинами кровотечі з носа є:

 • Травма. Найчастіше це відбувається в дитячому віці, коли діти б’ються або дитина просто впав. До речі і дорослі іноді б’ються і теж падають.
 • Гіпертонія. При підвищенні тиску, може носом піти кров.
 • Знижена вологість повітря (при слабких судинах носа). Зазвичай зустрічається у дітей взимку.
 • Читать полностью »

  Лип
  15

  Як правильно накручувати волосся?

  Опубликовано в Краса і Здоров'я

  Ні, напевно, жодної жінки чи дівчини, яка хоч раз в житті не накручувала волосся. Частина з них це роблять систематично, а от як же правильно накручувати волосся. Перш ніж приступити до цієї важливої справи, необхідно визначиться, за допомогою чого ви будете створювати чарівні завитки. Це може бути і так звана «плойка» і бігуді. В обох випадках перед завивкою найкраще помити голову, так як волосся стають більш легкими і краще піддаються закручування. Якщо ви користуйтеся термобігуді, то спочатку їх необхідно розігріти до необхідної температури. Потім, завдаючи мус або будь-яке інше укладань, приступати безпосередньо до накручування пасма на бігуді. У цей момент краще не поспішати, а намагатися акуратно накрутити пасмо на бігуді, приділяючи особливу увагу кінчиків. Найкраще сприснути ще не розвинені пасма лаком для волосся. Потримавши на голові бігуді хвилин двадцять, їх можна знімати.

  Читать полностью »

  Лип
  15

  Як змінити форму обличчя?

  Опубликовано в Краса і Здоров'я

  Змінити форму обличчя можна за допомогою окулярів. Досить необхідною річчю в літні дні є сонцезахисні окуляри. Вони допомагають врятувати наші очі від сонечка, точніше від шкідливого випромінювання ультрафіолету. Фахівці радять одягати окуляри не тільки в місті, а й брати їх з собою на відпочинок. Але не варто забувати про те, що правильні окуляри повинні відповідати деяким вимогам, які варто врахувати при покупці.

  Читать полностью »