Лип
15

Як зайти на чужу сторінку в однокласниках?

Опубликовано в Комп'ютери, Інтернет написал admin

У вашому питанні не зовсім ясний зміст. Що саме ви маєте на увазі під “як зайти на чужу сторінку в однокласниках?”.

По суті тут не багато, звичайно, смислових варіантів. Ви можете зайти на чужу сторінку в однокласниках або під своїм акаунтом, або під акаунтом того, на чию сторінку ви хочете потрапити.

Розглянемо обидва варіанти.

Ви можете зайти на чужу сторінку в однокласниках одним кліком миші. Для початку заходите на сайт однокласників під своїм логіном і паролем. Далі заходите в список своїх друзів, або якщо той, до кого на сторінку ви хочете зайти не в списку ваших друзів, то шукайте його сторінку або в пошуковику, або у друзів в їхніх списках друзів. Вибачте за каламбур. Наводите мишу на зображення або ім’я прізвище того, до кого ви хочете зайти на сторінку. Натискайте лівою кнопкою миші на посилання і переходите на сторінку цього власника. Все гранично просто! Але знайте, що ви будете відображатися в списку гостей власника цієї сторінки.

Є ще варіант зайти на чужу сторінку в однокласниках. Це зламати чужу сторінку і увійти під ім’ям власника. До цього вдаються у тих випадках, коли хочуть прочитати переписку або тоді, коли хочуть розсилати спам від імені власника сторінки.

Але варто сказати, що це не так то просто зробити, як здається. Ви можете пробувати підібрати пароль, якщо добре знаєте того, чию сторінку збираєтеся зламувати.
Або варто вдатися до програми шпигунові, який дозволить вам зайти на чужу сторінку в однокласниках під ім’ям того самого чужої людини, тобто здійснити злом. Більш докладно про програми шпигунів ви зможете знайти в інтернеті!!

загрузка...

Добавить комментарий