Лип
15

Як зробити цукрову мастику?

Опубликовано в Їжа, Кулінарія написал admin

Багато любителів кулінарних шедеврів досі прикрашають торти звичайним кремом. Але, в даний час існує і більш цікавий спосіб, який дозволяє з самого звичайного торта зробити справжній шедевр. До цього способу відносяться трояндочки, листочки і багато іншого (все залежить тільки від фантазії кулінара), які можна зробити з цукрової мастики.

Для приготування цукрової мастики необхідно 10 р. желатину залити кип’яченою водою. Вода повинна бути холодна, її обсяг повинен бути не більше однієї третини склянки. Залишити желатин набухати, це займе приблизно 1,5 години. Коли він розбухне необхідно за допомогою водяної бані його розтопити. Потім додати трохи лимонної кислоти і охолодити.

Після цього, щоб зробити цукрову мастику, слід просіяти 500 р. цукрової пудри. Висипати її гіркою на стіл і зробити в центрі невелике поглиблення. У це поглиблення необхідно налити желатин і перемішати. Цукрова мастика готова.

Для того, що б змайструвати з неї деталі, необхідні для прикраси торта, її треба розкачати. Перед розкочуванням найкраще покрити мастику поліетиленовим пакетом. З вийшла коржі можна вирізати різні фігури. Для того щоб скріпити їх між собою необхідно намочити місця з’єднань.

Для фарбування мастики можна купити готові харчові барвники. Їх слід додавати в шматочок мастики і розминати її. Так само можна звернутися за допомогою натуральний барвників, таких як буряковий сік, какао та багато інших.

загрузка...

Добавить комментарий