Лип
15

Як правильно нарізати ананас?

Опубликовано в Їжа, Кулінарія написал admin

Екзотичний заморський фрукт ананас давно перетворився на звичне блюдо на нашому столі. Найчастіше його використовують для приготування безлічі смачних і оригінальних салатів. Щоб полегшити господаркам процес приготування їжі, магазини пропонують велику різноманітність консервованих ананасів від різних виробників. Вам навіть не треба замислюватися, як правильно нарізати ананас для салату, тому що цей продукт повністю готовий до вживання і порізаний на акуратні дрібні кубики або півкільця. Вам залишиться тільки дістати цю смакоту з банки.

Але можливо рецепт вашого салату суворо вимагає, щоб ананас був свіжим і не схильний до впливу цукру і прянощів. У цьому випадку вам обов’язково треба слідувати певним інструкцій, як правильно нарізати ананас для збереження смакових і ароматичних властивостей. Для отримання шматочків ананаса для додавання в блюдо, треба відкрутити зелену верхівку, розрізати ананас вздовж гостро наточеним ножем. Отримані частини нарізати пластинками шириною 1.5см. Потім акуратно обрізаємо з кожної часточки шкірку і нарізаємо залишилася соковиту м’якоть на більш-менш рівні кубики.

Для подачі на стіл з отриманих половинок ананаса ложкою старанно виймають м’якоть, намагаючись не роздавити її, ріжуть на кубики із стороною 2-3см. Шкірку миють, обсушують і наповнюють шматками ананаса. Для вживання ананаса поруч кладуть вилочки для фруктів або шпажки.

загрузка...

Добавить комментарий