Лип
15

Як виглядають легені курця?

Опубликовано в Інше написал admin

В Інтернеті або в книгах боротьби з курінням, ви можете наочно подивитися, як виглядають легені курця і здорової людини. У курців легені темні, вкриті сажею і смолою. І дізнатися, як багато людей курить, за кольором легенів. Чим темніше легкі, тим більше стаж у курця.

Що б наочно подивитися, що осідає на легенях курців, можна зробити невеликий досвід. Для цього вам буде потрібно сигарета, пластикова пляшка, вата і сірники або запальничка. У кришці пластиковій пляшці зробіть отвір, діаметр отвору, повинен збігатися з діаметром сигарети. Просовує сигарету в отвір. Зсередини на кінець сигарети покладіть злегка змочену водою вату. Закрутіть кришку на пляшку. І підпаліть сигарету. Затисніть пляшку, що б дим пішов всередину її. У цьому досвіді пластикова пляшка виконує, роль дихальних шляхів людини. Вата це легені людини. Затискаючи і відпускаючи пляшку так, що б вся сигарета закінчилася. Потім відкрийте кришку і подивіться на вату, на ній залишилася кіптява і смола, які осіли завдяки вдихуваному димі сигарет, ось так на ваших легенів осідає це при кожній викуреної сигарети. І чим більше людина буде курити, тим більше кіптяви і смоли буде осідати на його легенях.

Такий досвід добре показувати на шкільних класних годинах, на тему шкоди куріння. Так як наочно можна буде показати, що саме осідає на легенях з кожною викуреної сигаретою. І можливо потім, діти подумають, чи варто їм курити чи ні.

загрузка...

Добавить комментарий