Лип
15

Як тварини займаються сексом

Опубликовано в Інше написал admin

Природно, що для того, щоб розмножуватися тварини займаються сексом. Але не так як люди.

Сексуальне життя тваринного світу та різноманітна, і часом курйозна. Так, є відомості, що дельфіни – єдині ссавці, крім людей, які здатні вдаватися до любовних ігор не тільки заради розмноження, а й заради задоволення. А деякі види мавп використовують секс як засіб комунікації – простіше кажучи, вони показують себе один одному не тільки в традиційних для тваринного світу шлюбних іграх, але і періодично займаючись сексом.

У цілому ж, тварини займаються сексом в шлюбні періоди. Це час, коли у самок починається тічка, і їх гормональний фон дозволяє виділяти запахи, які приваблюють самців. Самці ж, у своею чергу, ведуть боротьбу за увагу самки, всіляко себе показуючи, і навіть змагаючись з суперниками, що іноді загрожує в тому числі загибеллю більш слабких самців. Однак, природа розпорядилася так, що самки в кожен шлюбний період вибирають найсильніших – від них і потомство сильніше.

Тварини бувають моногамні і полігамні, тобто спаровуються або з одним партнером все життя, або з різними кожен період.

Технічно процес парування тварин нерідко відрізняється тим, що до завершення статевого акту самка і самець не можуть роз’єднатися завдяки будові пеніса самців багатьох тварин – це збільшує ефективність зачаття, не дозволяючи самці, яка нерідко виявляє приваблюючу самця агресію, скористатися цієї агресії для догляду від сполучення.

У середньому ж, тварини займаються сексом кілька разів на рік для розмноження, і чим вони більші, тим рідше.

загрузка...

Добавить комментарий