Лип
15

Як порушити чоловіка раку?

Опубликовано в Гороскопи, Магія, Гадання написал admin

Чоловіки раки, дуже, чуттєві, пристрасні і еротичні. І вправні в постільних іграх. Однією з негативних рис чоловіків раків є, те, що свою насолоду ставлять вище насолоду жінки. Основне що потрібно знати про нього, те, що він любить у ліжку заохочення і розуміння. На початку зв’язку жінкам слід, уникайте з ним грубості або вульгарності.

На початку любовної зв’язку чоловік рак схильний ідеалізувати партнерку. Він воліє починати любовні ігри не в ліжку, а в якомусь незвичному місці. Найбільш задоволення чоловіка раки як це не дивно звучить, отримують від глибоких поцілунком, із застосуванням мов, губ, і навіть зубів.
Ще однією ерогенною зоною у чоловіка раку є груди, тобто ніжне погладжування грудей, погладжування і легке пощипування сосків здатне сильно порушити чоловіка. Одним із способів це жінка, стоячи або лежачи на чоловікові, стосується його грудей, одночасно цілуючи його.
Так само можна пестити соски мовою і пальцями. Не тільки на початку, але і в процесі, ігор. Чоловікові раку подобатися, коли на жінці одягнене мереживну білизну, від цього він дуже сильно збуджується. Сильне збудження рак відчуває від масажу сідниць, особливо коли жінка сидить на ньому, і тертися своєї промежину про сідниці одночасно роблячи масаж. Якщо ви хочете довести чоловіка раку до екстазу, то затисніть його член між грудей і намагайтеся дотягнутися язиком до його головки, це викличе бурю емоцій.

загрузка...

Добавить комментарий