Архив для рубрики ‘Гороскопи, Магія, Гадання’

Лип
15

Як викликати дух?

Опубликовано в Гороскопи, Магія, Гадання

З давніх часів, і по сьогоднішній день, люди вірили і вірять, в те, що їх оточує не тільки звичний їм світ, а й світ духів. Цей світ населяли, найрізноманітнішими духами, душі померлих предків, духи вогню і води, духи лісу і поля і величезна безліч інших духів. Були і є зараз, і спеціальні люди, які можуть нібито спілкуватися з світом духів, і навіть керувати деякими з них. Це-різноманітні шамани, жерці, медіуми та інші. Я не іронізую і не намагаюся спростовувати, або доводити, існування, світу духів, і можливості з ним спілкуватися, оскільки однозначної відповіді на це питання, поки, на жаль, немає. Так от і способи, або кажучи по-іншому, ритуали, викликання, духів, в різний час у різних народів, були різні. І навіть різних духів покладається викликати по-різному. Тут і шаманські танці з бубном, і масові ритуальні танці та співу, і малювання різноманітних символів, і проголошення заклинань і багато іншого.

Читать полностью »

Лип
15

Як викликати чортика?

Опубликовано в Гороскопи, Магія, Гадання

Для того, щоб викликати чортика Вам знадобитися листок паперу, голка, біла нитка, свічка, кілька друзів на допомогу і запас сміливості.

І так, візьміть папір і намалюйте на ній рівне коло. Бажано, щоб коло було якомога більше, хоча б сантиметрів двадцять у діаметрі. Всередині кола, на рівній відстані розташуйте всі букви алфавіту, у вигляді годинного циферблату. Між літерами повинно залишатися достатньо простору, інакше під час бесіди з чортиком, ви можете заплутатися. За межами цього кола точно так само потрібно розташувати цифри від 0 до 9. Після цього, у верхній частині кола напишіть слово «так», а в нижній слово «ні».

Читать полностью »

Лип
15

Як стати відьмою?

Опубликовано в Гороскопи, Магія, Гадання

Ви знаєте, краще не жартувати з такими речами, бо хто його знає, чим все це може закінчитися. Так і з котушок з’їхати можна.

Все це казки.

Здоров’я!

Лип
15

1993 яку тварину?

Опубликовано в Гороскопи, Магія, Гадання

Отже, поговоримо з вами про гороскопи і різного роду вигадках людських.

Справа в тому, що ті гороскопи, про які йде мова, були придумані ще китайцями і японцями в давні часи.

одного разу мені довелося дивитися один мультик, який був присвячений саме рокам, за якими розподілені тварини. Уж зараз не пам’ятаю, китайська це легенда або японська, але суть полягає в тому, що якийсь з богів вирішив зробити кожен рік певної тварини. Але він ніяк не міг вирішити, якій тварині віддати честь першість. Він зібрав дванадцять обраних тварин і сказав їм, що, мовляв, той, хто побачить світанок наступного дня першим, тому і буде віддано першість.

Читать полностью »

Лип
15

Який знак зодіаку підходить Водолію?

Опубликовано в Гороскопи, Магія, Гадання

Для Водолія добре підходить Овен. Це високодуховне поєднання, кожна зі сторін якого зачарована протилежною. І Водолій, і Овен винахідливі і енергійні, і ніколи не дозволять собі пропустити щось нове і вимагає всіх сил без залишку. Овен і Водолій, по суті, створені одне для одного, немов вогонь і повітря. Вони природно розуміють партнера, і канали зв’язку, встановлені між ними, рідко бувають бездіяльними. Овен може бути непрактичним мрійником, а Водолій – і зовсім мрійником божевільним, і в цьому ще одна причина їх прекрасною сумісності. Водолій може вважати характер Овна кілька нервовим, Овен – знайти Водолія трохи впертим, але, загалом, вони здатні черпати один в одному шалений веселощі. Овни зазвичай діють прямолінійно, Водолії більш обережні, але обидва одно досвідчені в тому, яким способом можна привернути до себе увагу. Як той, так і інший дивляться вперед і не в силах жити днем учорашнім; сьогодення і майбутнє – ось де слід діяти!

Читать полностью »

Лип
15

Який знак найкраще підходить барана?

Опубликовано в Гороскопи, Магія, Гадання

я сама овен, і можу помітити дивні співпадання.

У мене мама овен а тато рак, мама завжди по життю мама все вирішувала, і була лідером, хоча тато міг все зробити і був теперешній чоловіком. Склалося так що я теж знайшла свого раку. Це складна сумісність велике відмінність характерів Овен кидається вперед без оглядки і не виносить узи, Рак обережний, любить свій будинок і затишок. Роздратування часто накопичується через дрібниці.

Читать полностью »

Лип
15

1965-якої тварини?

Опубликовано в Гороскопи, Магія, Гадання

Так, які люди не придумують для себе вірування, щоб тільки не приймати реальність і піти від неї якомога подалі. Але найсмішніше в тому, що чим більше вони намагаються піти від реальності, тим сильніше ця реальність б’є їх різного роду проблемами. А людина, замість того, щоб зрозуміти це, і перейти в наступ, ще більше намагається втекти від цієї реальності.

Читать полностью »

Лип
15

Як завоювати водолія чоловіка?

Опубликовано в Гороскопи, Магія, Гадання

Ну що ж, скажу вам свою думку. Справа в тому, що Водолій не водолій, а завоювати чоловіка не так-то і просто, потрібно сильно постаратися.

тут не залежить від знаку зодіаку.

Лип
15

Як стати чарівницею?

Опубликовано в Гороскопи, Магія, Гадання

Кожна жінка мріє стати чарівницею. Ну як же хочеться взяти і полетіти, творити чудеса!

Володіти величезною силою, переміщатися з швидкістю блискавки. Всі казки про це написано.

Хочеться вийти за рамки своїх можливостей, і зробити якийсь величезний подвиг.

Читать полностью »

Лип
15

Як гадати на кавовій гущі?

Опубликовано в Гороскопи, Магія, Гадання

На кавовій гущі ворожити дуже приємно. І кофейку випити можна, і бажання загадати.

Зараз ворожать на кавовій гущі точно так, як і в давні часи.

Різниця полягає лише в тому, що раніше за цими знаннями зверталися до ворожок – а зараз – будь ласка, займайся всім сам.

Читать полностью »