Лип
15

Як зробити капкан?

Опубликовано в Дозвілля, Розваги написал admin

Здавна люди промишляли полюванням для добування пиши. Найпростіші пастки, які вони коштували, були різноманітні капкани. Найпростіший капкан, зроблений з міцного шпагату. Частина шпагату прив’язується до дерева, в передбачуваному місці проходу тварини. З решти робиться петля, з ковзаючим вузлом. Петля за допомогою кілочків і рогатин, зроблених з місцевого матеріалу розтягується. Тварина, пройшовши через петлю, затягне її на своєму тілі. Найпопулярніший капкан це сильце. Він добре підходить для упіймання зайців, принцип його теж такий же затягається петля. Тільки в цьому випадку шнур прив’язується до гнучкого дереву, і далі шпагат прикріплюється до спускового механізму представляє собою дві палички з Зарубін.

При проходженні тварини він затягує петлю і намагаючись вирватися стрибає вперед, механізм спуску спрацьовує і тварина підніметься в повітря. Можна зробити капкан для упіймання птахів для цього вам будуть потрібні рівні палички різних розмірів і мотузка. До двох паличок прив’язується мотузка, вони укладаються так щоб мотузка була натягнута і перефарбована в центрі, після цього інші палички вставляються під мотузку починаючи з великих і закінчуючи маленькими.
Форма повинна нагадувати піраміду. Ставиться упор піднімаючи пастку з одного краю, розмотується мотузка від нього до мисливця, а під капкан складається приманка. Коли прилетить птах, досить смикнути за мотузку і пастка її накриє. Найпростіший капкан це яма закрита зверху тонкими паличками і листям з приманкою.

загрузка...

Добавить комментарий