Лип
15

Як підписати книгу?

Опубликовано в Дозвілля, Розваги написал admin

У зв’язку з суспільним розвитком і прогресом, людство значною мірою втратило явище, яке існує вже сотні років, яке супроводжує кожного з самого дитинства, дає можливість множити знання, розкривати внутрішній світ, удосконалюватися і розвиватися. Звичайно ж, мова йде про книжки.

Хоч книги і втрачають свою популярність, залишається величезна кількість їх цінителів. Ці люди вважають за честь мати твір улюбленого автора з його особистим підписом. Вона стає предметом гордості і поваги у її власника. Так само для них цілком актуальна приказка: “книга – найкращий подарунок”. І ось тут багатьом дарують якраз і виникає питання про те, як підписати книгу. Адже письменники на цьому “собаку з’їли”, а простих читачів, або навіть людей далеких від читання, це може спантеличити.

Насправді все не так складно. Правила, як підписати книгу, прості. Підпис потрібно робити на форзаці. Само собою, що підпис так само повинна мати реквізити, тобто від кого, кому, на честь чого і т.д. От і все, далі можна повністю покластися на свою фантазію і відчуття смаку. Прямо або під кутом, синьою, чорною, або фіолетовою ручкою, маленькими або великими літерами – все це абсолютно не важливо. Єдине, не рекомендується залишати підпис олівцем, тому що з часом вона може просто зникнути.
І ще один не маловажний момент як підписати книгу: якщо ви зібралися дарувати рідкісне колекційне видання якої-небудь книги, то підписи не потрібно, адже навіть найкрасивіші і щирі слова, на жаль, геть знищать всю цінність

загрузка...

Добавить комментарий