Лип
15

Як підписати книгу в подарунок?

Опубликовано в Дозвілля, Розваги написал admin

Книга – це найкращий подарунок на всі часи. Незважаючи на те, що знання багатьма молодими людьми зараз не поважаються, але якщо ви вже вирішили подарувати книгу, то не відступайте. У такому подарунку важливий лише один нюанс, який необхідно виконати. Книга, яку ви даруєте, повинна бути цікава тому, кому ви її даруєте. Інакше вона просто буде стояти на полиці …

Так само дуже важливо підписати книгу в подарунок, щоб у людини залишилася від вас пам’ять. Щоб відкрив він цю книгу і згадав, що цей подарунок подарували саме ви. Адже є книги, які можуть змінити людей повністю.

Щоб підписати книгу в подарунок, вам потрібно ваш підпис співвіднести з темою книги та інтересами людини. Так само тут важливий ваш творчий або гумористичний підхід. Наведу кілька прикладів, грунтуючись на які ви зможете підписати книгу в подарунок.

1. Книга, що навчає роботі на фінансовому ринку для починаючого трейдера. Підпис на книгу: “Я від душі бажаю тобі високого заробітку і багато грошей, але при цьому не забувай про те, що ти людина. Поєднати непоєднуване. Just do it”

2. Книга езотеричного характеру для того, хто робить перші кроки в духовному зростанні. Підпис: “Будь тим, хто ти є”. І цього достатньо.

3. Книга – історичний роман для ніжної і романтичної натури. Підпис на книгу: “Люби не дивлячись ні на що і святкуй життя кожну мить”.

Думаю, цих прикладів цілком достатньо, щоб зрозуміти загальний зміст того, як підписати книгу в подарунок. Головне, щоб книга була цікава, щоб підпис відбивала і суть книги і суть самої людини, який буде читати цю книгу. Обов’язково поставте своє ім’я в підпису.

загрузка...

Добавить комментарий